אקנה – מניעה ותחזוקה שוטפת

פצעי אקנה (או בעברית, "חטטת") הם ביטוי של דלקת הנמצאת בבלוטות החלב ובתוך הזקיקים של השערות. לרוב, הפצעים מופיעים לרב בגיל ההתבגרות אבל לא רק,וזאת בדרך כלל כתוצאה משינויים הורמונליים, אך הם יכולים להופיע גם מאוחר יותר ולמעשה אין זה נדיר שהם יופיעו בכל גיל.

הפצעים עצמם אינם נעימים, הם יכולים לפגוע בביטחון העצמי, במראה ויכולים להשאיר סימנים על העור. הסימנים הם תוצאה של הפצע ויכולים להופיע בין אם נגעו בו במהלך הופעתו ובין אם הוא נעלם לבדו אך השאיר צלקת קטנה. הטיפול באותן הצלקות יתבצע באמצעות חומרים המיועדים לאקנה ולפוסט אקנה ובמקרה של צלקות ניתן לשלב גם פילינג יהלום .
מניעה ושימור העור הסיבות המדויקות להופעת האקנה יכולות להשתנות בין אנשים שונים. הגורמים אשר יכולים להוביל להופעתו יהיו: שינויים הורמונליים, מתח נפשי, הצטברות של תאי עור מתים שלא פונו, חיידקים אשר הגוף מפתח כלפיהם אלרגיה, גירויים ושימוש בתרופות. 
הדרך להימנע מאקנה ולשמור על העור היא להקפיד על היגיינה טובה, לא לשטוף אותו יתר על המידה כדי לא לייבש אותו ולהשתמש בחומרים עדינים המיועדים לו. כמו כן, מומלץ תמיד לאכול בריא ולהימנע ממאכלים שומניים ותעשייתיים. חשוב לציין כי גם במקרה של שמירה על העור והקפדה על תזונה טובה, פעילות גופנית ואורח חיים בריא, האקנה יוכל להופיע וזאת כיוון שישנם גורמים רבים שמובילים להו

טיפול באקנה ובצלקות אקנה

הטיפול באקנה כולל  שילוב של מספר אלמנטים הכוללים שמירה על היגיינת עור הפנים שאותה אפשר לבצע בבית לצד איזון הורמונלי בליווי רפואי.  ובנוסף הטיפול  הקוסמטי שנעשה במרכז טל בר-און וכולל מספר שיטות חדישות ומתקדמות, שימוש בחומרים איכותיים המתאימים למצב זה, ובמקרה של צלקות שימוש במכשיר  המתקדם, "פיקאסו מולטי-פייס".

 אנו במרכז טל בר-און  המומחים לטיפולי פנים וטיפולים מתקדמים באקנה בשוהם .מודעים לעובדה שהאוכלוסייה הסובלת ביותר מאקנה היא בני הנוער ועד כמה הטיפול בתופעה חשובה להם לתדמיתם ולבניית הביטחון העצמי שלהם לעתיד שמים דגש מיוחד  על יחס אישי, רגישות ושיתוף פעולה  עם המטופלים. ולאורך  כל הדרך נבחן את כל האלטרנטיבות הטיפוליות הקיימות וזאת כדי לתת את התוצאות הטובות ביותר שאותן אפשר להשיג בהתאם לסוג העור ומצבו.

למידע נוסף ולקביעת פגישה יעוץ חינם יש ליצור קשר טלפוני עם המרכז או להשאיר פרטים באתר ואנו נשמח לעמוד לשירותך!

כל הזכויות שמורות | טל בר-און  2020

SITE BY | SHOWCASE

קבעו פגישת ייעוץ
או חייגו 03-7783666

פתח צ'אט
1
מתלבטת ?יש לך שאלה ?אני כאן בשבילך
היי זאת טל בר-און ,מודה ושמחה שבחרת/ה בי ואני לשרותך כמו תמיד גם בווטסאפ לכל שאלה/תיאום טיפול ו/או פגישת יעוץ.במה אוכל לעזור?♥️❤️❤️