שבירת מיתוסים בעולם הקוסמטיקה

חלק מהמיתוסים היו נכונים בשלב כלשהו בהיסטוריה, אך עם התפתחות המחקר בתחום בריאות העור חלק גדול מהמיתוסים הללו נשברו. הרבה לקוחות אומרות לי ”קניתי קרם יום והשתמשתי בו גם בלילה אין הבדל נכון?“ אז זהו, שזה לא נכון. לכל אחד מהם חשיבות שונה. ביום, העור מנסה להגן על עצמו מפני המפגעים הסביבתיים, דוגמת לכלוך, אבק וזיהום אויר. לכן כדאי להניח קרם לחות עם מקדם הגנה (SPF), שיעניק לעור את ההגנה שלה הוא זקוק בהתגוננות מפני הסביבה. בלילה, לעומת זאת, העור מתפנה להתחדשות ולנשימה לכן כדאי להשתמש בקרם לחות עם הזנה, וכמובן ללא SPF.

הוצאת שחורים !

מיתוס נוסף הוא לגביי הוצאת “קומודונים” בשפה המקצועית ואתם מכירים אותם כנקודות השחורות, נכון שזה מפתה. נכון שבאמבטיה, בזמן מקלחת חמה, העור מתרכך וקל יותר ללחוץ ו”להוציא” את הראשים השחורים. אך האמת היא, שברגע שאנחנו מוציאים את הנקודות השחורות, אנחנו בעצם משאירים את הנקבוביות פתוחות, והדבר עשוי להזיק. בנוסף על החשש מפציעת העור בעת הלחיצה, הוצאת ראשים שחורים היא פעולה שרצוי לעשות אצל קוסמטיקאית מורשית בלבד, שתדע לרכך היטב את העור טרם ההוצאה, וגם לסגור היטב את הנקבוביות לאחר מכן.

עור יבש ומוזנח גורם לקמטים ?

בהחלט לא נכון ! קמטים נוצרים משילוב של נתונים פנימיים כמו ירידה ברמת הקולגן שבעור וגנטיקה משפחתית יחד עם נתונים חיצוניים שעיקרם חשיפה לא מבוקרת לשמש. הופעת הקמטים מגיעה עם הגיל ואף מתעצמת כאשר נחשפים לשמש בצורה לא מבוקרת וללא הגנה. קמטוטי חיוך בזוויות העיניים הם סימן רב משמעות לגבי עתיד העור. ולכן, טיפוח לקוי של עור הפנים יכול להוביל לחוסר חיות ועור עייף, אשר ניתנים לטיפול אצלי במרכז באמצעות מכשיר פיקאסו מולטי-פייס ובו ידית RF ולה מספר סגולות קוסמטיות:

• הצערת העור: מיצוק, צמצום קמטים וקמטוטים והאטת ההזדקנות.

• טיפול במגוון בעיות עור: צלקות פוסט אקנה, סימני מתיחה, צלקות לאחר ניתוחים.

 

הכל במכשיר אחד, פיקאסו מולטי-פייס. מיצוק, העלמת קמטים, טיפולי יופי, אנטי אייג’ינג ועוד ועוד!

האם עור שמן זקוק ללחות ?

אם שאלתם את עצמכם האם עור שמן זקוק ללחות אז בוודאי שכן! עור שמן מפריש חלב, או במילים אחרות- שומן. קרם לחות הוא המים שהעור שלנו שותה. גם עור שמן זקוק למים שלו. לאחר ניקויים המתאימים לעור שמן, אשר נוטים לספוח את השומן וגם נוזלים אחרים, מומלץ ורצוי להשיב לעור את הלחות, בעזרת קרם לחות המתאים לעור שמן. לגביי עור יבש גם הוא דורש ניקיון וכמובן קרם לחות מזין ומתאים.

כהויות סביב העיניים הן עניין גנטי שאי אפשר לטפל בו ?

האמת היא שישנן סיבות רבות להיווצרותן של כהויות מתחת ומסביב לעיניים, ורובן אינן גנטיות. כהויות סביב העיניים לרוב מגיעות ביחד עם נפיחות באזורים אלו, והדבר מעיד על ניקוז לימפטי לקוי. המשמעות היא שלא מדובר בגזירה משמיים, ובוודאי שיש טיפול גם למצבים שכאלו.

טל בר-און מציעה מסכת עיניים מיוחדת, אשר מרגיעה את האזור ומסייעת ליצירת ניקוז לימפטי תקין. מסיכת העיניים מכילה תמציות צמחים ותמציות ביולוגיות יעילות במיוחד, והמפחיתות את הנפיחות והכהויות שסביב העיניים. ובניגוד למוצרים אחרים לאזור העיניים, את המסכה הזו אפשר למרוח ישירות על העפעף וכל האזור שמסביב לעיניים ללא כל חשש.

ישנם עוד מיתוסים רבים, אך לי מטרה אחת, והיא ולתת את הטוב ביותר ללקוחה.

כאן לכל שאלה וייעוץ, בכל שעה.

טל בר-און -המרכז לטיפולי לייזר וקוסמטיקה רפואית מתקדמת.

כל הזכויות שמורות | טל בר-און  2020

SITE BY | SHOWCASE

קבעו פגישת ייעוץ
או חייגו 03-7783666

פתח צ'אט
1
מתלבטת ?יש לך שאלה ?אני כאן בשבילך
היי זאת טל בר-און ,מודה ושמחה שבחרת/ה בי ואני לשרותך כמו תמיד גם בווטסאפ לכל שאלה/תיאום טיפול ו/או פגישת יעוץ.במה אוכל לעזור?♥️❤️❤️