טיפול מתקדם
באקנה

טיפולי פנים

אקנה היא אחת מהבעיות הגדולות ביותר בקרב בני נוער אך היא פוגעת גם במבוגרים. טיפול בפצעי אקנה ובצלקות הנשארות אחריהם יכול לפגוע בביטחון העצמי של המתבגר היום ובעתיד שלו כבוגר ולהיות מתסכל במיוחד ולא רק בגיל ההתבגרות וזאת הסיבה שבמרכז נותנים חשיבות יתרה לטיפול באקנה ונתנו לו קטגוריה מודגשת משאר טיפול הפנים במרכז המופיעות בתפריט הטיפולים בהמשך כי הנושא חשוב לנו.

עומק וריבוי הצלקות והפצעים הופכים אותם לקשים לטיפול אך באמצעות שילוב של מספר שיטות טיפול חדישות תוך התייחסות למאפיינים הספציפיים של העור של המתבגר, אנו יכולים לעזור לו להגיע לשיפור משמעותי וטשטוש ועד העלמה כמעט מלאה של האקנה והצלקות בחלק מהמקרים. לאורך כל הטיפול, נלווה אותו , נבחן אפשרויות טיפול שונות ונציג בפניו את כל אפשרויות הטיפול הרלוונטיות עבורו וההשלכות של כל אחת מהן

אחד האתגרים הגדולים ביותר בטיפול באקנה ותוצאות הלוואי שלה היא התנודתיות במצב האקנה הגורמות להקלות והחמרות שברובם ללא סיבות ברורות הפוגעות במרקם עור הפנים וגורמות לריבוי צלקות ופצעים ההופכים את המצב למתסכל ולקשה לטיפול עוד יותר.

אנו מטפלים באקנה ותוצאותיו ברגישות תוך הבנה למצוקת המטופל ובאמצעות שילוב מספר שיטות טיפול חדישות ומתקדמות תוך התייחסות למאפיינים הספציפיים של העור של המתבגר וכמובן תוך שיתוף פעולה מצד המתבגר,הכולל בין היתר המשך טיפול בבית התמדה, שנוי הרגלי תזונה , היגיינה של עור הפנים וכל שיידרש.

אנו נעזור לו להגיע להקלה וגם לשיפור משמעותי שיכול להגיע בחלק מן המקרים עד להעלמה מלאה של האקנה.

לאורך כל תקופת הטיפולים נלווה את המטופל ,נבחן אפשרויות טיפול שונות ונציג בפניו את כל אלטרנטיבות הטיפול הרלוונטיות עבורו כולל טיפולי התחזוקה וההשלכות של כל אחד מהם.

במרכז טל בר-און מתמודדים עם בעיית האקנה ותופעות הלוואי שלה.במגוון שיטות טיפול וכמובן במכשירים,טכנולוגיות וחומרים החדשים המתקדמים והיעילים ביותר בתחום. ביחד נמצא את דרך הטיפול הטובה ביותר עבור כל מטופל\ת להגיע לתוצאה האופטימלית ביותר לעור הפנים שלו.

לתאום פגישה חייגו

03-7783666

או השאירו פרטים

כל הזכויות שמורות | טל בר-און  2020

SITE BY | SHOWCASE

קבעו פגישת ייעוץ
או חייגו 03-7783666

פתח צ'אט
1
מתלבטת ?יש לך שאלה ?אני כאן בשבילך
היי זאת טל בר-און ,מודה ושמחה שבחרת/ה בי ואני לשרותך כמו תמיד גם בווטסאפ לכל שאלה/תיאום טיפול ו/או פגישת יעוץ.במה אוכל לעזור?♥️❤️❤️