אנטי איג'ינג

טיפולי פנים

טיפול פנים בתדרי רדיו – Radio Frequency

 טיפול למיצוק והרמה של עור הפנים  אשר מזרים תדרי רדיו מדויקים לעור ופועל על הרקמה בעוד המולקולות מסתובבות ומתנגשות זו בזו ליצירת תגובה ביו-אנרגטית.שכבת העור העמוקה מתחממת ומגרה יצור קלוגן בצורה טבעית המחזקת את תהליכי ההתחדשות הטבעיים של עור הפנים שלך.הטיפול פשוט יחסית ובעל תוצאות טובות לטיפול ב:רפיון העור,החלקת קמטים,והשגת מראה צעיר יותר. מטרות הטיפול והתוצאות תיקון  הרקמה הסיבית הפגומה ושיפור האלסטיות ,הצערת עור הפנים והגמשתן הגברת ייצור הקולגן בשכבת העור הפנימי,  מיצוק ומתיחת עור הפנים ,הפחתת כמות הקמטוטים העדינים , שיפור האלסטיות של העור,  איזון גוון העור , מיצוק העור , שיפור זרימת הדם בפנים ,והכל למראה  חלק צעיר וזוהר יותר.

 

 טיפול פנים  בידית  אולטרא-סונית

 טיפול זה נועד  גם הוא לשפר את מראה עור הפנים שלך  וזאת על ידי שימוש  בגלי אולטרסאונד של מיליון רעידות בשנייה הגורם לרטט אולטרא-סוני המגרה את הרקמה הביולוגית ואת רקמת העור ועל ידי כך מפחית את המתח ומסייע לשמור על גמישות העור לאורך זמן   וזאת למראה עור פנים  גמיש ורענן  הנשמר לתקופה ארוכה.כמו כן החום שנוצר מקל על פירוק השומן בעור הפנים.

לתאום פגישה חייגו

03-7783666

או השאירו פרטים

כל הזכויות שמורות | טל בר-און  2020

SITE BY | SHOWCASE

קבעו פגישת ייעוץ
או חייגו 03-7783666

פתח צ'אט
1
מתלבטת ?יש לך שאלה ?אני כאן בשבילך
היי זאת טל בר-און ,מודה ושמחה שבחרת/ה בי ואני לשרותך כמו תמיד גם בווטסאפ לכל שאלה/תיאום טיפול ו/או פגישת יעוץ.במה אוכל לעזור?♥️❤️❤️