טיפולי יופי | שאלות ותשובות
טיפולי יופי

איפור כלות וערב מקצועי

מדוע חשוב לבחור במאפרת מקצועית באירוע חתונה ולא להתאפר לבד?

עבור מרכז טל בר-און איפור מקצועי הוא איפור המיועד לעבור יפה מצלמה. בכל זאת, את עומדת להצטלם במשך שעות ארוכות, ביניהן תקבלי נשיקות רבות, תעניקי כאלה, תתחבקי, תרקדי, תתרגשי – האיפור שלך חייב להישאר מושלם במשך שעות. קיימות טכניקות עמידות, גוונים מדויקים, שימוש בחומרים נכונים, הצללות נכונות וסגנון עכשווי ומוקפד, כך שבתמונות שלך תראי מושלמת.

בשביל להיראות במיטבך בערב שלך כדאי שיד מקצועית ומיומנת תטפל בך ותציף את יופייך בעדינות ובמקצועיות. רק מאפרת מקצועית תדע לעשות שימוש נכון בטכניקות שיבטיחו איפור עמיד ואופנתי בו זמנית.

כמה עולה איפור ערב וכלות מקצועי ?

במרכז טל בר-און המומחים שלך לאיפור כלות וערב מקצועי בשוהם והסביבה יתאמו איתך פגישת יעוץ חינם לאיפור ערב עם המאפרת אשר יסייעו לך לגבש את הסגנון הנכון לך. חשוב להקפיד על סגנון המשקף את אישיותך ושקהל האורחים יתרשם מיופייך, אך גם יזהה אותך. ונסביר לך על ההליך הנדרש כדי לממש את הציפיות שלך– ואז לקבוע את העלויות המדויקות.

כיצד בוחרים סגנון איפור?

אני מזמינה אותך למרכז טל בר-און המומחים שלך לאיפור ערב לפגישת ייעוץ עם המאפרת אשר יסייעו לך לגבש את הסגנון הנכון לך. חשוב להקפיד על סגנון המשקף את אישיותך ושקהל האורחים יתרשם מיופייך, אך גם יזהה אותך. ניתן גם לקבל השראה מאתרי אינטרנט וממגזינים העוסקים בתחום ולהגיע לפגישה עם המאפרת כשיש לך מושג כלשהו והעדפות רצויות לגבי המראה ביום החתונה.

הרמת ריסים בשיטה טבעית

מה זה הרמת ריסים בשיטה טבעית ?

במרכז טל בר-און תוכלי למצוא הרמת ריסים מבית “יומי לאשס”- החברה המובילה בעולם, מאפשר לנשים להיראות טוב יותר ע”י “הארכת” הריסים הטבעיים, וזאת לאורך זמן מבלי להזדקק להדבקות חד פעמיות של ריסים מלאכותיים או אפילו מריחת מסקרה

כמה עולה הרמת ריסים ?

במרכז טל בר-און המתמחים בהרמת ריסים בשוהם והסביבה יתאמו איתך פגישת יעוץ חינם להרמת ריסים בשיטה טבעית, ונסביר לך על ההליך הנדרש כדי לממש את הציפיות שלך– ואז לקבוע את העלויות המדויקות.

 

לק וג'ל

כמה עולה לק ג’ל?

במרכז טל בר-און המומחים שלך ללק ג’ל בשוהם תוכלי למצוא מחירים אטרקטיביים כולל מחירים מיוחדים לתלמידות וחיילות .

 
 

כל הזכויות שמורות | טל בר-און  2020

SITE BY | SHOWCASE

קבעו פגישת ייעוץ
או חייגו 03-7783666

פתח צ'אט
1
מתלבטת ?יש לך שאלה ?אני כאן בשבילך
היי זאת טל בר-און ,מודה ושמחה שבחרת/ה בי ואני לשרותך כמו תמיד גם בווטסאפ לכל שאלה/תיאום טיפול ו/או פגישת יעוץ.במה אוכל לעזור?♥️❤️❤️