טיפולי גוף | שאלות ותשובות
טיפולי גוף

הסרת שיער בלייזר

האם הסרת השיער היא לצמיתות?

אין הסרת שיער לצמיתות בהקשר הזה יש לשים לב להבדל בין הסרה שיער לצמיתות ובין הסרה של 100 אחוז מכלל השערות הקיימות. במרכז טל בר-און המתמחה בהסרת שיער  בלייזר בשוהם והסביבה  באמצעות  מכשור בעל   הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם בתחום,  שבאמצעותה יכול להוביל להסרת כ-95% מהשיער הקיים אשר מוסר לצמיתות  מהאזורים הרצויים. השערות שהוסרו לא יגדלו שוב במקביל, אך בחלק קטן מהמקרים כמו שינויים הורמונליים הגוף שלך עשוי לחזור ולהצמיח שיער חדש בעתיד, וחשוב להבין כי אין אפשרות מוחלטת לחזות זאת.

האם הטיפול יקר יותר מהסרת שיער רגילה?

המחיר של הטיפול משתנה על פי הצרכים הספציפיים שלך אך אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות נוחות לתשלום, כמו גם מבצעים והטבות. כדאי לזכור שאף שמחיר הסרת שיער בעזרת Picaso Laser דומים במצטבר למחירי הסרת שיער בדרכים אחרות, כשהסרת שיער בלייזר מובילה לתוצאות ארוכות טווח יותר.

כמה זמן לוקח כל טיפול?

אורך הטיפולים משתנה על פי מספר וגודל האזורים שברצונך להסיר מהם את השיער ולמנוע את צמיחתו בעתיד, טיפול יכול לקחת כל זמן בין עשר דקות לשעתיים, על פי הצרכים שלך. בשיחת הטלפון נוכל להסביר לך בדיוק כמה זמן ייערכו הטיפולים שלך ולהתאים את סדרת הטיפולים ללוחות הזמנים של שגרת חייך.

כמה עולה הסרת שיער בלייזר?

במרכז טל בר-און המתמחים  בהסרת שיער בלייזר בשוהם והסביבה יתאמו איתך פגישת יעוץ חינם כשיש לקחת בחשבון  שהמחיר של  הסרת השיער בלייזר משתנה על פי גודל וסוגי האזורים בהם אתה רוצה לטפל  .כשבפגישת הייעוץ הראשונית נבין  את הצרכים שלך – ונוכל אז לקבוע את העלויות המדויקות.

אפילציה

הסרת שיער באפילציה – מהי ?

הסרת שיער באפילציה היא פרוצדורה אשר במהלכה מחממים חימום קצר את זקיק השערה,  ומשמידים את כלי הדם המזינים אותה. כך נפסקת אספקת הדם של הנימים לשורש השערה, השורש מת ועמו השערה.

 כיצד מתבצע טיפול הסרת שיער באפילציה?

במהלך הטיפול במהלך הטיפול מחדיר/ה הקוסמטיקאי/ת מחט דקיקה ומיוחדת לאפילציה אל תוך זקיק השערה. המחט מעבירה זרם ח חשמלי אשר צורב את השורש – מנתק ומונע את צמיחתו החוזרת של השיער. לאחר הצריבה במחט המטפל/ת פשוט מושך/ת את השערה ממקומה באמצעות פינצטה

למי מתאים טיפול  באפילציה?

בהסרת שיער באפילציה אין הבדל לגוון עור או צבע שיער ואפילו לא גיל. האפילציה – אשר פועלת באמצעות מחט חשמלית ולא באמצעים טכנולוגיים שונים, אשר מבוססים על סריקה של משטח העור – מתאימה כמעטלכולםאשר לעבור את הטיפול. יתרה מכך, אפילו ילדים בני 12 ומעלה (במקרים מיוחדים אף גילאים צעירים יותר) יכולים לעבור טיפול זה, כמובן לאחר התייעצות עם רופא, על מנת לשלול בעיות הורמונליות.

מי לא מתאים לטיפול הסרת שיער באפילציה?

גם  באפילציה המתאימה לרב לכולם, יש כמה  יוצאים מן הכלל: מטופלים הסובלים מבעיות בקרישת דם, חולים בסוכרת חמורה, אנשים שסובלים מזיהום, או אקנה קשה  מחלות עוראו פגיעה במערכת החיסון.

כמה זמן לוקח עד שרואים תוצאות?

תוצאות הסרת שיער באפילציה תלויות בשני  פרמטרים : השטח המטופל וצפיפות השערות. אי אפשר להבטיח שבתוך שבוע או שנה תהיו חלקים, אבל את התשובה הטובה והמדויקת ביותר עבורכם תוכלו לקבל בפגישת הייעוץ  במרכז טל בר-און המומחים  לאפילציה  בשוהם.

כמה עולה  טיפול  באפילציה ?

במרכז טל בר-און המתמחים בטיפול באפילציה בשוהם והסביבה יתאמו לך פגישת יעוץ חינם כשיש לקחת בחשבון שהמחיר של טיפול באפילציה משתנה ממטופל למטופל על פי זמן הטיפול הנגזר מגודל השטח המטופל  וצפיפות השערות כשבפגישת הייעוץ הראשונית נבין  את הצרכים שלך – ונוכל אז לקבוע את העלויות המדויקות.

המסת שומן בקור

כמה זמן נמשכת השפעת  המסת השומן בקור?

הקפאת שומן הורסת את תאי השומן באזורים הנבחרים וגורמת לגוף לסלק אותם. לאחר שבוצעה הקפאת שומן, תאי שומן חדשים לא יכולים להיווצר באזור. אף על פי שהתוצאות באזור נשמרות לאורך זמן   ואינן מושפעות כמעט מעלייה כללית במשקל, הטיפול אינו משפיע על תאי השומן באזורים בגוף אשר לא טופלו.

כיצד אדע האם  המסת שומן בקור  מתאימה לי?

הקפאת שומן מתאימה ל90 אחוז מהמטופלים  וזאת אם ברצונך להיפטר ממצבורי שומן בעייתיים ללא הליך כירורגי, הטכניקה החדשה אינה תחליף לדיאטה ומתאימה לאנשים בעלי משקל  סביר שיש להם שומן עיקש החורג מהפרופורציות של הגוף המעוניינים לצמצם אותו  באזור הבטן המותניים הזרועות והסנטר  ללא תקופת החלמה או תופעות לוואי..

כמה עולה  המסת שומן בקור?

במרכז טל בר-און המתמחים בהצרת  היקפים והמסת שומן  בקור בשוהם והסביבה יתאמו איתך פגישת יעוץ חינם כשיש לקחת בחשבון  שהמחיר של הקפאת שומן  בקור משתנה על פי גודל האזורים ואופי מצבורי השומן מהם ברצונך להיפטר.כשבפגישת הייעוץ הראשונית להקפאת שומן  בקור נוכל להסביר לך על ההליך הנדרש כדי לממש את הציפיות שלך – ונוכל גם  אז לקבוע את העלויות המדויקות.

תוך כמה זמן ניתן לראות תוצאות של הקפאת שומן?

את התוצאות המצופות של הטיפולים עבורך נוכל להסביר לך בפגישת הייעוץ הראשונית. בחלק מן הטיפולים ניתן לראות תוצאות מידיות אך לרוב ניתן לראות את תוצאותיה של הקפאת השומן לאחר שלושה שבועות. שינויים משמעותיים יופיעו לאחר חודשיים לכל היותר ותהליך סילוק השומן יימשך שישה חודשים לאחר סיום הטיפול.

 

צלוליט

 

כמה טיפולים יש לעשות לפני שרואים תוצאות בצלוליט?

מכיוון וישנן דרגות שונות של צלוליט, לכל מטופל יש צורך במספר שונה של טיפולים, במרכז טל בר-און המתמחים בטיפול בצלוליט בשוהם והסביבה אנו מתאימים את תכנית הטיפול לפי העור והצרכים הספציפיים שלך. בעוד שאצל חלק מן המטופלים, ייראה שיפור החל מהטיפול הראשון, יהיו מטופלים אשר יזדקקו לסדרת טיפולים להשגת האפקט המקסימלי. במהלך פגישת הייעוץ נוכל לבחון את הצלוליט שלך ולהציע לך את מסלול הטיפול האפקטיבי ביותר.

 כמה עולה טיפול בצלוליטיס?

בדומה לאופי הטיפול, המחיר של טיפול בצלוליט משתנה בין מטופל למטופל. המחיר תלוי בחומרת הצלוליט, הגודל והאזור שלו כמו שהוא יכול להיות מושפע מסוג העור שלך.

האם משתמשים בכל הטכנולוגיות בכל טיפול?

במרבית הטיפולים ייעשה שימוש רק באחת או שתיים מן הטכנולוגיות כדי לבקר על קצב ההתקדמות והתוצאות. סדרת הטיפולים תכיל את כל הטכנולוגיות בצורה אשר תוודא את החלמת הצלוליט שלך במהירות האפשרית ובדרך הנכונה ביותר לגוף שלך.

 

שיזוף

 

 מהן התועלות בחשיפה לשמש :

1) גורם חשוב מאוד בריפוי פצעי עור.

2) מונע סוגים שונים של סרטן העור

3) תורם לחיזוק העצמות (קרני UV מייצרים ויטמין 3D)

4) מסתיר פגמים בעור (סימני מתיחה, דליות, שיעור, אקנה ועוד)

5) תורם לרוגע הנפשי ( מצבי רוח, כאבי מחזור, מצב רוח כללי)

מדוע עור לח מגביר את יעילות השיזוף ?

עור לח סופג את קרני הUV הרבה יותר מהר וביעילות רבה יותר. כך יוצא שזמן השיזוף יעיל הרבה יותר וניתן להגיע לתוצאות איכותיות ומהירות

 האם ניתן להשתזף באותו היום גם במיטת שיזוף וגם באור השמש?

התשובה  היא כן  אך אנו במרכז טל בר-און  מכון השיזוף  בשוהם והסביבה  ממליצים להימנע. מניסיוננו, עלולים להופיע סימני התייבשות ואדמומיות העלולים לפגוע בתהליך השיזוף המבוקר.

 

כל הזכויות שמורות | טל בר-און  2020

SITE BY | SHOWCASE

קבעו פגישת ייעוץ
או חייגו 03-7783666

פתח צ'אט
1
מתלבטת ?יש לך שאלה ?אני כאן בשבילך
היי זאת טל בר-און ,מודה ושמחה שבחרת/ה בי ואני לשרותך כמו תמיד גם בווטסאפ לכל שאלה/תיאום טיפול ו/או פגישת יעוץ.במה אוכל לעזור?♥️❤️❤️