קריוליפוליזיס
המסת שומן בקור

טיפולי גוף

בשנים האחרונות כולנו מתפעלים מהליכים וניתוחים רפואיים שמטרתם הקטנת כמות השומן בגוף כדי להצר היקפים, לחטב את הגוף ולקבל את הגזרה שתמיד רצינו. אך נדמה שכל ההליכים הניתוחים הרפואיים המלווים בסיבוכים רבים לא מתאימים לכולנו.

בין אם זה פחד מניתוח, כאבים, צלקות, ניתוח או תהליך החלמה לא פשוט, ובכל זאת בכדי להיכנס לגינס הישן ולקבל את הגזרה שתמיד רצינו. אין ספק שפעילות גופנית ודיאטה הם הדרך המומלצת להורדה במשקל ולהצרת היקפים, אך לעיתים קיים שומן עיקש באזורים שונים שלמרות המאמצים שלנו לא מגיבים לדיאטה או לפעילות הגופנית. היום הודות לטכניקה החדישה והמתקדמת המסת שומן בקור הנחשבת ליעילה ביותר בתחום הצרת ההיקפים, ניתן להיפטר ולצמצם את השומן העיקש על ידי הקפאתו והוצאתו מהגוף בצורה טבעית תוך כשלושה חודשים.

הטכניקה החדשה אינה תחליף לדיאטה ומתאימה לאנשים במשקל סביר שיש להם שומן עיקש החורג מהפרופורציות של הגוף המעוניינים לצמצם אותו באזור הבטן, המותניים, הזרועות והסנטר וזאת ללא כאבים, חתכים או צורך בכל תקופת החלמה או מנוחה כלשהי לשם הצרת ההיקפים. מספר הטיפולים משתנה על פי נתוניו של כל מטופל אך באופן כללי מומלצת סדרה של שלושה טיפולים לאזור.

 

טיפול הצרת היקפים

מרכז טל בר-און המומחים לטיפול הצרת היקפים וצלוליט מזמינים אותך לטיפול במכשיר Picaso Cryo- מכשיר מוביל בתחומו להמסת שומן בקור.

כיצד מתבצעת  המסת שומן ?

מכשיר ה-Picaso Cryo מסוגל לקרר כמעט לטמפרטורת הקפאה תאי שומן הנמצאים מתחת לשכבות העור באזורים גדולים ובאופן מדויק. מכיוון ותאי השומן הינם רגישים יותר מהתאים הסובבים אותם, הקור הופך אותם למוצק ומערכות הסילוק הטבעיות של הגוף נפטרות מהם. האפקט של כל טיפול ממשיך למשך חודשיים בהם השומן אשר הוקפא מוצא מן הגוף שלך. השומן המוקפא אינו מזיק לגוף בשום צורה והוא מנוקה בתהליכים טבעיים לחלוטין של הגוף שלך.

מהלך הטיפול

הטיפול בהקפאת שומן אורך, בממוצע, כשעה והוא אינו מהווה אי נוחות על המטופל. מיד לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרת החיים. לטיפול אין תופעות לוואי למעט אדמומיות קלה וחוסר תחושה באזור אשר טופל. תופעות לוואי אלו חולפות במהרה לאחר סיום הטיפול.

יתרונות הטיפול

הצרת היקפים ודילול שומן באזורים עיקשים, הצרת היקפים ללא  כאב, טיפול פשוט ולא פולשני ,טפול עם התאמה מלאה לצרכים הספציפיים של הגוף שלך וטיפול פשוט ללא צורך בהרדמה ניתוח או תקופת החלמה.

בואי לטפל בשומן העיקש-

עכשיו זה התור שלך לתאם פגישה בכדי להצר ולחטב את גופך ולהיפטר מהשומן העיקש, ולקבל את הגזרה שתמיד רצית.

לתאום פגישה חייגו

03-7783666

או השאירו פרטים

כל הזכויות שמורות | טל בר-און  2020

SITE BY | SHOWCASE

קבעו פגישת ייעוץ
או חייגו 03-7783666

פתח צ'אט
1
מתלבטת ?יש לך שאלה ?אני כאן בשבילך
היי זאת טל בר-און ,מודה ושמחה שבחרת/ה בי ואני לשרותך כמו תמיד גם בווטסאפ לכל שאלה/תיאום טיפול ו/או פגישת יעוץ.במה אוכל לעזור?♥️❤️❤️