לק ג'ל
גבות וריסים

טיפולי יופי

טיפולי שעוות

הודות לשימוש בשיטות המתקדמות ביותר, אנו יכולים לבצע עבורך טיפולי שעווה בכל הגוף עם כאבים מינימליים ותוצאות שידהימו אותך. טיפולי השעווה שלנו מגיעים עם ליווי מלא, תכנון סדרות טיפולים וביצוע טיפולים משלימים. טיפולי השעווה מתאימים לגברים ולנשים והם אינם מובילים לתופעות לוואי שליליות, כאבים רבים או תקופות התאוששות.

טיפולי שעוות מתאימים בעיקר לנשים וגברים אשר אין להם עניין או יכולת לעבור את אחד מהטיפולים החדשניים יותר להסרת שיער. הטיפולים נעשים ברגישות ותוך התחשבות מלאה ברגישויות ובצרכים הספציפיים שלך. בפגישת הייעוץ הראשונית יתאפשר לך לשמוע על כל האלטרנטיבות, המחיר של טיפולי שעוות וכל המידע הרלוונטי.

סידור גבות

גבות יפות יכולות לשפר את מראה הפנים בצורה קריטית בדיוק כפי שגבות לא מסודרות יכולות לפגוע בו. סידור הגבות נעשה על ידי הצוות המנוסה שלנו אשר יודע כיצד יש לסדר את הגבות שלך באופן ספציפי. כדי לוודא שהשירות הוא אידיאלי, הצוות שלנו נעזר בציוד המתקדם ביותר ובשיטות העבודה הנכונות ביותר עבורך.

כאשר מדובר בגבות, כל שערה יכולה לשנות את צורת הגבות בצורה קיצונית ושלא ניתנת לתיקון. מסיבה זו יש להיעזר בגורם מקצועי אשר יוכל לעזור לך להוציא את המרב מהגבות שלך. הטיפול הינו שקוף לחלוטין וכבר בתחילתו יתאפשר לך להסביר כיצד ברצונך שהגבות שלך ייראו.

הרמת ריסים בשיטה טבעית

בעזרת טיפול ייחודי וחדשני, נוכל לעזור לך במרכז טל בר-און להשיג את האפקט והרושם שתמיד רצית בשיטת- Yumi-Lashes, המשלבת הרמה וצביעה של הריסים שלך מה שהופך אותה לטיפול ייחודי עם תוצאות יוצאות דופן שביכולתה ליפות את הריסים הטבעיים שלך מבלי להזדקק לאביזרים מלאכותיים. אלטרנטיבה מעניינית וטבעית יותר מריסים מלאכותיים כי לא כל אחת מרגישה נוח עם הצמדת אביזר לפניה או המראה המזוייף שמקנות הריסים המלאכותיים. מותג Yumi-Lashes מאפשר לעינייך להראות מהממות וזאת בצורה טבעית ולערך זמן מבלי להזדקק להדבקה חד פעמית של ריסים מלאכותיים כי מגיע לך להיות יפה !

לק ג'ל

כדי לוודא שמריחת לק ג'ל על הציפורניים שלך לא תפגע בהן או תוביל לתופעות לוואי שליליות לאחר פדיקור, אנו נעזרים בלקים האיכותיים ביותר של החברות המוכרות ביותר. ניתן למרוח את הלק על הידיים או הרגליים וליהנות מתוצאה אשר מגינה על הציפורן הטבעית שלך ונראית מצוין. לק ג'ל מחזיק לתקופות ארוכות והוא אינו מפריע או נפגע מביצוע פעילויות שגרתיות.

הלקים שבהם אנו משתמשים הם של החברות המובילות OPI ולילה מילאנו אשר ידועות באיכות של הלקים שלהן. מריחת הלק ג'ל נעשית תוך השקעת תשומת לב רבה כדי להגיע לתוצאה היפה והמדויקת ביותר.

לתאום פגישה חייגו

03-7783666

או השאירו פרטים

כל הזכויות שמורות | טל בר-און  2020

SITE BY | SHOWCASE

קבעו פגישת ייעוץ
או חייגו 03-7783666

פתח צ'אט
1
מתלבטת ?יש לך שאלה ?אני כאן בשבילך
היי זאת טל בר-און ,מודה ושמחה שבחרת/ה בי ואני לשרותך כמו תמיד גם בווטסאפ לכל שאלה/תיאום טיפול ו/או פגישת יעוץ.במה אוכל לעזור?♥️❤️❤️