הרמת פנים
ללא ניתוח

פיסול פנים והזרקות יופי

מתיחת פנים ללא ניתוח עם HIFU טיפול מהפכני להצערת עור הפנים

 

מרכז טל בר-און גאה להביא לקליניקה את הטכנולוגיה המהפכנית והמתקדמת בטיפולי האנטי איגייניג בעולם. מתיחת פנים ללא ניתוח המבוססת על גלי אולטרסאונד ממוקדים לעומק המדויק בעור שבו מטפלים בדרך כלל מנתחים פלסטיים במהלך הניתוחים האסתטיים וזאת לראשונה ללא חתך ו/או פגיעה כלשהי בשטח פני העור.

איך הHIFU  עובד ?
אז איך הקסם הזה עובד? גלי אולטרסאונד הם גלי קול בתדירות מאוד גבוהה.
בעולם הרפואה השתמשו בהם עד היום לצרכים וטיפולים שונים, כשלכל טיפול הותאם עוצמה ומיקוד משלו. טכנולוגית HIFU שמשה בתחילה לטיפול נקודתי בתאי סרטן לא עלינו אך ברגע שהתברר הפוטנציאל הרב שלה היא עברה התאמה ודיוקים לטיפולים קוסמטיים.

מכשיר HIFU משגר גלי קול ממוקדים לתוך שכבות העור השונות בלא פגיעה ברקמת העור ועל ידי כך גורם לחימום קל ומדויק של האזורים בהם אנו רוצים לטפל.
החום גורם למעין "פצע" פנימי מקומי, שכמעט לא מורגש על ידי המטופל. "פצע" פנימי זה מתריע לגיל שלנו שהוא צריך להתחיל את מנגנוני הרפוי הטבעיים שלנו, כדי לרפא את השכבה שנפגעה. הרפוי גורם לכווץ ולמתיחת העור ותוך כדי , גם שיפור מרקם וטקסטורת העור.

תוצאות הטיפול בHIFU

"מתיחת פנים" שיכולה לשנות את המראה שלך משום שהטיפול:

  • מרים, מותח ומצעיר את עור הפנים במקרה של קמטים ורפיון.
  • מהדק ומרים את עור הלחיים
  • מפחית קמטים באזור הצוואר והפנים
  • מתיחה של העור לאורך קו הלסת.
  • שיפור מרקם וטקסטורת העור וקבלת מראה חלק ומבריק יותר.

כיצד הHIFU מחדש קולגן ורקמת החיבור?

קולגן היום הוא שיחת היום בעולם טיפולי האנטי אייג'ינג. בכדי להבין את המהפכה שחולל ההייפו בטיפולי היופי, צריך להבין תחילה מה תפקיד הקולגן והשפעתו על עור הפנים שלנו.

בעור שלנו מספר שכבות כאשר בתוך השכבות ובניהן נמצאים סיבים חזקים של קולגן ואלסטין שתפקידן לדאוג למיצוק ומתיחת עור הפנים. ככל שמתבגרים הסיבים הנ"ל, מתחילים להיפגע ולהיחלש, כך שכל הקונסטרוקציה שאמורה להדק ולהצמיד את השכבה החיצונית של העור אל רקמת השריר שמתחתיה מתחילה להיחלש ולצנוח- מה שגורם לעור שלנו להראות מבוגר יותר וזקן, ואף יוצרות רושם של השמנה באזור הפנים.
נשים שעברו טיפולי הייפו מספרות על המחמאות הרבות שאותן הן מקבלות ומראה פנים צעיר יותר בכמה שנים.

תוצאות הטיפול :

רוב המטופלות רואות אפקט ראשוני מיד בתום הטיפול, ואחרי חודש התוצאות יגיעו ל40%, אבל אחרי 3-6 חודשים יופיעו התוצאות המשמעותיות כאשר הקולגן החדש שנבנה מותח וממצק בהדרגה את עור הפנים והצוואר וכך מחדש ומחליק את העור ונותן לו ברק באזור המטופל בגוף.

יתרונות הטיפול :

בניגוד ללייזר, גלי רדיו וטכנולוגיות אחרות אינה פוגעת בשכבת העור החיצונית לכן אין שום תקופת החלמה ואפשר לחזור מיד לשגרת היום יום- רק יפות יותר. טכנולוגיית ההייפו מחדירה את האנרגיה לעומק האופטימלי תוך שמירה על דיוק וטמפרטורה מיטבית הנדרשים לבניית קולגן חדש.

חדשנות ייחודית נוספת היא השימוש בהדמיות אולטרסאונד המאפשרת למטפל לוודא לכל אורך הטיפול כי אנרגיית גלי האולטרסאונד מועברת בצורה בטוחה ואפקטיבית , כמו כן בעומק המדויק הנדרש לבנות קולגן חדש וליצירת אפקט המתיחה המרשים.
זהו הטיפול האסתטי היחיד שאינו פולשני ותוצאותיו הן הקרובות ביותר לתוצאות ניתוח.

המשך הטיפול:

אין צורך בהחלמה וניתן לחזור מיד לשגרה. מומלץ לצרוך קולגן לפני ואחרי הטיפול ולבצע טיפולי תחזוקה תקופתיים כפי שיומלץ לך בפגישת הייעוץ.

כמה עולה הרמת פנים ללא ניתוח- HIFU?
כל טיפול משתנה לפי המטופל, העור והבעיות שלו נשמח לתאם פגישה ולתת לך הצעה מחיר הוגנת- כי מגיע לך להיות יפה.

לתאום פגישה חייגו

03-7783666

או השאירו פרטים

כל הזכויות שמורות | טל בר-און  2020

SITE BY | SHOWCASE

קבעו פגישת ייעוץ
או חייגו 03-7783666

פתח צ'אט
1
מתלבטת ?יש לך שאלה ?אני כאן בשבילך
היי זאת טל בר-און ,מודה ושמחה שבחרת/ה בי ואני לשרותך כמו תמיד גם בווטסאפ לכל שאלה/תיאום טיפול ו/או פגישת יעוץ.במה אוכל לעזור?♥️❤️❤️