הסרת שיער
בלייזר ללא כאב

טיפולי גוף

מרכז טל בר-און – המרכז המוביל שנבחר גם ע"י הגולשים באפליקציית  easy כמכון המומלץ ביותר להסרת שיער בלייזר בשוהם והסביבה,וזאת אודות למקצועיות, הניסיון,  מטופלים מרוצים, התוצאות וכמובן בזכות ההשקעה במכשיר החכם והחדשני ביותר  הקיים בארץ תוצרת איטליה.מכשיר בעל טכנולוגיה מהמתקדמות בעולם להסרת שיער עוצמתית,זהו הדגם המשוכלל ביותר מסוג PLATINUM-G מסדרת PICASO LEASER  לתוצאות הכי טובות בשבילך.

המכשיר החדשני הנו בעל ידית קרח ייחודית ומהפכנית – אשר באמצעותה מתבצע הטיפול,  עם מסך מובנה לשליטה מלאה בטיפול.הידית מסירה שיער בצורה עוצמתית,  ללא כאב  ו\או סכנה לכוויה,עם שטח טיפול רחב במיוחד,המקצרת את זמן הטיפול לתוצאות אופטימאליות מוכחות.

יתרונות הטיפול

  • פטנט ייחודי לסריקה ישירה של העור והשיער.
  • מתאים לכל אזורי הגוף והפנים להסרת שיער עוצמתית.
  • ידית קרח מהפכנית למניעת כאב.
  • מתאים לכל גווני העור- גם לעור שזוף.
  • מתאים לכל סוגי השיער – גם פלומתי.
  • טיפול באזור הפנים ללא גילוח.
  • טיפול ללא שימוש בג'ל.
  • תוצאות אופטימאליות מוכחות.
הקודם
הבא

בניגוד למכשירי הסרת שיער אחרים, המכשיר המתקדם הזה משלב טכנולוגיות של לייזר עם שימוש  בוואקום על מנת להוביל לתוצאה האידיאלית ולהסרת שיער מלאה. כבר בפגישת הייעוץ הראשונית יתאפשר לך להראות לנו מאיזה שיער ברצונך להיפטר ואנו נוכל להסביר לך את התוצאות המצופות מן הטיפולים ולאלו תוצאות עלייך לצפות לאחר כל טיפול. הודות לעובדה  שהמטפלים שלנו מוסמכים בשימוש בציוד החדיש הזה, אנו מאפשרים לך לנצל את מלוא הפוטנציאל של הטכנולוגיה המתקדמת הזו.

אופן הטיפול שלנו בהסרת השיער מתוכנן כך שההליך לא יוביל לתופעות לוואי שליליות, כאבים או פגיעה כלשהי בעור. מעבר להסרת השיער המידית, הטיפולים בלייזר בשיטת ההבזק הרצוף פוגעים ביכולת של השיער לצמוח מחדש באזורים המטופלים ומובילים להסרה של השיער.

טיפול הסרת שיער בלייזר בטכנולוגיה מתקדמת
כיצד מתבצע הטיפול?

במרבית המקרים, נדרשים עד עשרה טיפולים בשיטת ה-Picaso Laser כדי להסיר שיער מאזור מסוים בגוף. הטיפול אינו מצריך הרדמה מכל סוג ולא נדרשת ממך כל תקופת החלמה או התאוששות לאחר הטיפולים. בדומה למרבית מכשירי הסרת השיער בלייזר, אנרגיית אור מרוכזת מכוונת אל  השערות ופוגעת בזקיקי השיער. פגיעה זו מונעת מן השיער לצמוח מחדש ואף גורמת לשיערה לנשור. אך בניגוד למכשירים הישנים יותר, Picaso Laser מייצר מספר רב של הבזקי אנרגיה בקצב מהיר, חודר עמוק לתוך הדרמיס ומשיג תוצאה איכותית אשר נשמרת בזמן קצר יותר.

קירור מובנה למניעת כוויות וכאב

על מנת לוודא שטיפולי הסרת השיער אינם עולים לך בכאבים או פוגעים בעור שלך, טיפולי הסרת שיער בעזרת מכשיר ה-Picaso Laser מלווים בקירור של העור. טכנולוגיית הקירור מובנה במגע (ICC) מגנה על העור שלך ובכך מאפשרת מרווח עבודה נוח יותר למען הסרת השיער. מעבר לכך, המכשיר המתוחכם יכול לסייע לגברים ונשים עם סוגי עור שונים ובאזורים שונים בגוף מבלי להסתכן בתופעות לוואי או תוצאות מאכזבות. כמו כן, שיטת הקירור מאפשרת שימוש בעוצמות חזקות יותר ובכך מייעלת את הטיפול כולו.

טכנולוגיית וואקום מתקדמת

המילה האחרונה בתחום הסרת השיער כיום היא וואקום, בעזרת הרמת השערות ניתן לייעל בצורה משמעותית את כל ההליך, לצמצם את מספר הטיפולים הנדרשים ולשפר את התוצאה של הסרת השיער בלייזר.

להסיר שיער מעולם לא היה פשוט כל כך

עכשיו זה התור שלך לתאם פגישה ולנצל את היכולות של המכשור המתקדם ביותר כדי להסיר שיער לא רצוי ללא כאבים,במהירות

לתאום פגישה חייגו

03-7783666

או השאירו פרטים

כל הזכויות שמורות | טל בר-און  2020

SITE BY | SHOWCASE

קבעו פגישת ייעוץ
או חייגו 03-7783666

פתח צ'אט
1
מתלבטת ?יש לך שאלה ?אני כאן בשבילך
היי זאת טל בר-און ,מודה ושמחה שבחרת/ה בי ואני לשרותך כמו תמיד גם בווטסאפ לכל שאלה/תיאום טיפול ו/או פגישת יעוץ.במה אוכל לעזור?♥️❤️❤️