הרמת
עפעפיים
ללא ניתוח

טיפולי פנים

השיטה לעפעפיים יפים ומתוחים ללא סכין !

למה הרמת עפעפיים ?
עודפי עור באזור העיניים משפיעים לנו על מראה הפנים שנראות עייפות, זקנות, ולפעמים גם עצובות. עודפי העור מעל העפעפיים העליונים אינה רק בעיה אסטטית, אלא מהווים גם בעיה רפואית . בהתחלה, נפילת עפעפיים יוצרת הרגשת כבדות ועייפות על פני העין, ובשלבים מתקדמים יותר עלולה לגרום להגבלה בשדה הראיה. מבחינת האסטטיקה של הפנים, עפעפיים נפולות כמעט ולא ניתן להסתיר על ידי איפור שכן מדובר בשנוי דרמטי במראה הפנים הכולל גם את העין וגם את האזור מסביב לעין לרבות הגבות. אם גם אתם רוצים בהרמת עפעפיים אז למה לא לעשות זאת ללא ניתוח ובעלות נמוכה?

 • אם את סובלת מנפילת עפעפיים שגורמת לפנים להראות עייפות וזקנות ופוחדת מניתוח ו/או מהעלות הגבוהה של הניתוח, היום במרכז של בר-און תוכלו ליהנות מטיפול קל יחסית בעזרת מכשיר פלזמה חדשני IPP PLASMA הרמת עפעפיים ללא ניתוח ובמחיר מפתיע!
  טיפול חדשני ללא ניתוח:
  עד להמצאת הטכנולוגיה החדשנית והמהפכנית הזו הפתרון לעפעפיים נופלות ובמיוחד למקרים הקשים היה ניתוח הרמה, שהתוצאות היו טובות אך עדיין מדובר בניתוח ובעלויות יקרות וכמו ניתוח הדבר כולל: הרדמה, הסרת העור העודף, תפרים, התאוששות בבית חולים ושלל תוצאות הלוואי הקיימות בניתוח וכאן נכנסה לתמונה הטכנולוגיה החדשנית להרמת עפעפיים ללא ניתוח.
  למי מתאים הטיפול?
  מתאים לכל אחד הסובל מעפעפיים נפולים, ורוצים לוותר על ניתוח כואב ויקר, ואפילו לאנשים בגילאי 30+ הרוצים לפתור נפילה קלה של העפעפיים שמציקה להם בנראות של הפנים,  כשהטיפול החדשני הופך את השיפור במראה הפנים  לנגיש יותר הן מבחינת הטיפול וגם המחיר. 
  איך עובד IPP PLASMA ?

   IPP PLASMA הוא אחד החידושים המהפכניים  והאפקטיבים ביותר היום בעולם היופי. זהו מכשיר המחליף ניתוח ללא טיפול פולשני וסיבוכים הקשורים בניתוח. המכשיר נוצר במיוחד כדי לפעול באזורים שבהם קשה להשתמש במכשירי טיפול אחרים כמו סכין מנתחים, לייזר ואפילו גלי רדיו.

  המכשיר משתמש באנרגיית פלזמה שהיא האנרגיה שנוצרת מחימום האוויר בין המכשיר לבין העור    המטופל, כשהמכשיר מתקרב לעור בלי לגעת בו כלל. בחלל בין המכשיר לעור נוצרת קרן של  זרם חשמל ממוקד ומדויק, המגע של  הקרן גורמת לאידוי של העור ועל ידי כך מקטין את עומק ונפח העור העודף  שאותו רוצים להוריד לדוגמה: בהסרת עור עודף בעפעפיים ובנוסף, עוזר להפטר גם מנגעי עור כגון: כתמים, צלקות ועוד… יש לציין שקרן זו היא אנרגיה מדויקת  מאד של חום שאינה "בורחת" מחוץ לאזור המטופל וכך ניתן לטפל רק באזור הדורש טיפול.  לכן אין צלקות ו/או סימנים לאחר זמן ההחלמה המשוער.

  לידיעה –  "הפלזמה" היא מצב צבירה רביעי (נוזל, גז ומוצק של החומר) שיוצר מוליכות חשמל שניתן לנהל באמצעותה טיפולים ממוקדים וכך לקבל את השיפור המבוקש.

טיפולים נוספים במכשיר:
הסרת נקודות חן/נגעים בעור/טשטוש צלקות בדרגות משתנות בהתאם לגודלן ולסוגן.

מחיר טיפול הרמת עפעפיים ללא ניתוח:
במהלך קבלת מחיר לטיפול בהרמת עפעפיים ללא ניתוח בשוהם, נבדקים גורמים המשתנים מאדם לאדם כגון: רמת צניחת העפעפיים, סוג העור של המטופל ועוד..
גורמים אלו יכולים להשפיע על מחירי טיפול של הרמת עפעפיים עליונים ללא ניתוח- בשוהם. במרכז טל בר-און נשמח להזמין איתך לפגישת יעוץ ללא תשלום ובמהלך פגישת הייעוץ מקבלת הצעת מחיר הוגנת- כי מגיע לך להיות יפה.

לתאום פגישה חייגו

03-7783666

או השאירו פרטים

כל הזכויות שמורות | טל בר-און  2020

SITE BY | SHOWCASE

קבעו פגישת ייעוץ
או חייגו 03-7783666

פתח צ'אט
1
מתלבטת ?יש לך שאלה ?אני כאן בשבילך
היי זאת טל בר-און ,מודה ושמחה שבחרת/ה בי ואני לשרותך כמו תמיד גם בווטסאפ לכל שאלה/תיאום טיפול ו/או פגישת יעוץ.במה אוכל לעזור?♥️❤️❤️