פלזמה הסרת
נגעים וסרחי עור

פיסול פנים והזרקות יופי

נשים וגברים רבים סובלים מנגעי עור כגון : נקודות חן לא אסתטיות, כתמים ו/או סרחי עור המכונים בשפה היומיומית "פלולות" המפריעות  לנראות ולביטחון העצמי. הן יופיעו בדרך כלל באזור הפנים , הצוואר, הכתפיים, החזה והאזורים בהם יש "כפלים" בעור .

במרכז טל בר-און יש לך עכשיו פתרון חדשני ומתקדם לבעיה אסתטית זו בעזרת המכשיר  המהפכני IPP PLASMA  , שמעבר לטיפול להרמת עפעפיים ללא ניתוח מסיר גם נגעים אלו, באמצעות אנרגיית פלזמה שהיא קרן חום ממוקדת במיוחד, העוזרת להפטר ביעילות מעור עודף, נגעים, כתמים, צלקות, קמטים ועוד. קרן הפלזמה אינה פוגעת בעור הבריא שמסביב לאזור הטיפול, זמן ההחלמה מינימלי ואין צלקות שנשארות בעור.

טיפולים נוספים:

  • הסרת כתמים.
  • הסרת קופרוז (נימי דם בפנים).
  • טשטוש קמטים מקו השפה ומצדי העיניים.
  • טשטוש סימני פוסט אקנה.
  • טשטוש כתמי גיל ושמש.
  • טשטוש צלקות בדרגות משתנות בהתאם לגודלן ולסוגן.

 

איך עובד IPP PLASMA

 IPP PLASMA הוא אחד החידושים המהפכניים  והאפקטיבים ביותר היום בעולם היופי. זהו מכשיר המחליף ניתוח ללא טיפול פולשני וסיבוכים הקשורים בניתוח. המכשיר נוצר במיוחד כדי לפעול באזורים שבהם קשה להשתמש במכשירי טיפול אחרים כמו סכין מנתחים, לייזר ואפילו גלי רדיו.

המכשיר משתמש באנרגיית פלזמה שהיא האנרגיה שנוצרת מחימום האוויר בין המכשיר לבין העור    המטופל, כשהמכשיר מתקרב לעור בלי לגעת בו כלל. בחלל בין המכשיר לעור נוצרת קרן של  זרם חשמל ממוקד ומדויק, המגע של  הקרן גורמת לאידוי של העור ועל ידי כך מקטין את עומק ונפח העור העודף  שאותו רוצים להוריד לדוגמה: בהסרת עור עודף בעפעפיים ובנוסף, עוזר להפטר גם מנגעי עור כגון: כתמים, צלקות ועוד… יש לציין שקרן זו היא אנרגיה מדויקת  מאד של חום שאינה "בורחת" מחוץ לאזור המטופל וכך ניתן לטפל רק באזור הדורש טיפול.  לכן אין צלקות ו/או סימנים לאחר זמן ההחלמה המשוער.

לידיעה –  "הפלזמה" היא מצב צבירה רביעי (נוזל, גז ומוצק של החומר) שיוצר מוליכות חשמל שניתן לנהל באמצעותה טיפולים ממוקדים וכך לקבל את השיפור המבוקש.

*חשוב לציין – אין הסרה של נגעים שאינם שפירים אלא ע"י רופא מומחה.

לתאום פגישה חייגו

03-7783666

או השאירו פרטים

כל הזכויות שמורות | טל בר-און  2020

SITE BY | SHOWCASE

קבעו פגישת ייעוץ
או חייגו 03-7783666

פתח צ'אט
1
מתלבטת ?יש לך שאלה ?אני כאן בשבילך
היי זאת טל בר-און ,מודה ושמחה שבחרת/ה בי ואני לשרותך כמו תמיד גם בווטסאפ לכל שאלה/תיאום טיפול ו/או פגישת יעוץ.במה אוכל לעזור?♥️❤️❤️